Rok szkolny 2016/2017

Konkursy pozaszkolne:

  • Bartosz Liss (1B) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Kangur
  • Aleksandra Bednarz (3A), Maria Drużyłowska (3A) oraz Katarzyna Wysocka (3D) - Finał XVI Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego
  • Julia Rorot, Aleksandra Niemiec i Piotr Ostrowski - zwycięzcy czternastej edycji Międzygimnazjalnego Konkursu "Wędrówki po Niemczech - przygoda z wiedzą"
  • Maria Drużyłowska (3a), Aleksandra Niemiec (3a), Julia Nizio (3b) - I miejsce w XVII Międzygimnazjalnym Konkursie Geograficznym „PAŃSTWA EUROPY ŁACIŃSKIEJ”
  • Julia Nizio (3b), Łukasz Gmurski (3b), Konrad Dolot (3b) - II etap konkursu "Matematyka i Ekonomia"
  • Adam Wąs (3a), Julia Nizio (3b), Aleksandra Niemiec (3a), Maria Drużyłowska (3a), Michał Głuchowski ( 3a) - etap powiatowy III Olimpiady Geograficznej dla uczniów dolnośląskich gimnazjów
  • Michał Wojtasik (2B)- półfinał XII Wrocławskiego Konkursu Matematycznego
  • Maria Drużyłowska (3a), Aleksandra Niemiec (3a) oraz Julia Nizio (3b) - I miejsce w etapie powiatowym  XVII Konkursu Geograficznego
  • Katarzyna Wysocka i Julia Antoniewicz - wyróżnienia w konkursie - „PRAWA I OBOWIĄZKI” organizowanym w ramach programu szkół gimnazjalnych Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie
  • Mikołaj Buchman (3a) i Dorota Kestner (3a) - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „TOLERANCJA I MŁODZIEŻ”  organizowanym w ramach programu szkół gimnazjalnych Wrocławskiej  Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie
  • Weronika Kleczyńska (3a) i Aleksandra Niemiec (3a) - III miejsce -  KONKURS wiedzy na temat HIV/AIDS - „ĆWICZ SIŁĘ UMYSŁU” - organizowany w ramach programu szkół gimnazjalnych Wrocławskiej  Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie
  • Aleksandra Niemiec (3a), Julia Antoniewicz (3d) - powiatowy etap konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - język angielski

 Konkursy szkolne:

  • konkurs plastyczny na ilustrację do cytatu Janusza Korczaka "Bądź sobą - szukaj własnej drogi"
    I miejsce - Łokczewska Patrycja z klasy 2d
    II miejsce - Klecz Agnieszka z klasy 3d
    III miejsce - Janicka Agnieszka z klasy 1b
    Wyróżnienie - Pliszewska Natalia z klasy 1d
  • Szkolny Pokaz Talentów
    I miejsce - Jowita Strońska z kl. III B i Oleg Kawałko z klasy I B
    II miejsce - grupa teatralna j. niemieckiego
    III miejsce - Andrzej Taborski z klasy I B

  • Szkolny konkurs recytatorski w języku niemieckim
    I. miejsce – Katarzyna Wysocka  3d
    II. miejsce – Piotr Ostrowski 2d
    III. miejsce –   Agata Pankros 1a
         Dominik Konopka 1d
         Bartosz Liss 1b
         Mikołaj Rajczak 1b
  • Konkurs Rozgrywek Umysłowych
    1. miejsce: Barbara Ryszawy - klasa 3d
    2. miejsce: Karolina Lisowska - klasa 1a
    3. miejsce: Julia Antoniewicz - klasa 3d
  • Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego:
    I miejsce – Nikola Kalinowska - 3a
    II miejsce – Iga Chilimończyk - 3a
    III miejsce – Aleksandra Niemiec - 3a

 

Rok szkolny 2015/2016

Andrzej Kwak, 3A - otrzymał stypendium Prezydenta Wrocławia w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego

Konkursy pozaszkolne:

  • Andrzej Kwak - po raz drugi uzyskał tytuł finalisty w Olimpiadzie Geograficznej dla uczniów dolnośląskich gimnazjów
  • Karolina Juźwiak, Gabriela Ratusznik, Katarzyna Torebko (2C) - laureatki  III miejsca  za nakręcenie najlepszego filmu promocyjnego o własnej szkole w ramach programu:  „Edukacja filmowa uczniów i nauczycieli dolnośląskich szkół gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych”
  • Reprezentacja G 24 w piłce nożnej: W. Flarski, D. Trelka, M. Nawrocik, K. Pyrczek, D. Jakubczak, M. Jaworski, M. Kamraj, K. Pudło, G. Aftowicz, D. Łoszewski - wygrana w turnieju Coca Cola Cup
  • V miejsce w piłce ręcznej w Mistrzostwach Wrocławia Gimnazjady Młodzieży-  reprezentacja chłopców G24 w składzie: Marcin Kołbuc - kapitan, Michał Kamraj, Piotr Fafuła, Rafał Szczygieł, Paweł Aftowicz, Kamil Pyrczek, Miłosz Kapusta, Grzegorz Aftowicz, Maksym Jaworski-Piszkiewicz, Daniel Fitas.
  • Martyna Caban - 14 miejsce w województwie (3 w swoim roczniku) na dystansie 1500m - Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych
  • Marcin Gąsiorek-Pawlak - 10 miejsce w województwie na dystansie 3000m - Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych
  • Andrzej Kwak, Marcel Jaśnikowski i Piotr Świerk (3A) - III miejsce w XVI Międzygimnazjalnym Konkursie Geograficznym „PAŃSTWA PORADZIECKIE”
  • Maja Baran - 9 miejsce w województwie w pchnięciu kulą podczas  Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska w Wałbrzychu
  • Martyna Caban -  600m  1.52,60 s   3 miejsce w województwie w biegu na 600m  podczas  Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska w Wałbrzychu
  • Katarzyna Pożarycka - 9 miejsce w województwie w biegu na 600m  podczas  Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska w Wałbrzychu
  • Ola Niemiec - finał Międzygimnazjalnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Niemieckiej
  • Dorota  Kestner, Mikołaj Buchman - wyróżnienie w konkursie plastycznym
  • Weronika Kleczyńska i Monika Walaszczyk, 2A - I miejsce w Konkursie edukacyjnych projektów badawczych
  • Liliana Lis, Piotr Świerk - etap powiatowy konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista

  Konkursy szkolne:

  • Szkolny pokaz talentów:
    I miejsce - Martyna Kozłowska, Agnieszka Podlaska i Aniela Żukowska z I A,
    II miejsce - Kamila Karandysz z II A
    III miejsce - Piotr Habaj z klasy III C.
  • Konkurs Literacki
    I miejsce - Marcin Gąsiorek
    II miejsce - Aleksandra Jaworska
    III miejsce - Katarzyna Pożarycka
  • Konkurs recytatorski w języku niemieckim
    I miejsce – Aleksandra Niemiec  2a
    II miejsce – Andrzej Kwak 3a
    III miejsce – Katarzyna Pożarycka 2c
  • Konkurs mitologiczny
    1.      Kwak Andrzej kl. 3 a
    2.      Łokczewska Patrycja kl. 1 d
    3.      Paliga Paweł kl. 1 c
  • Szkolny konkurs dot. przeciwdziałania zatruciu tlenkiem węgla w sezonie zimowym
    I miejsce Daria Rusiecka z klasy 3 D
    II miejsce Andrzej Kwak z klasy 3 A
    III miejsce Natalia Borecka z klasy 3 E
  • Szkolny konkurs języka niemieckiego.
    I miejsce – Oliwia Gazarow - 3d
    II miejsce – Klaudia Kurleto - 3c
    III miejsce – Małgorzata Putkowska - 3e

 

Rok szkolny 2014/2015

Konkursy pozaszkolne:

  • Szymon Byra - v-ce mistrz Polski w taekwon-do w kategorii juniorów młodszych
  • Mateusz Wojtasiński - mistrz  Dolnego Śląska w boksie, kategoria wiekowa kadet (do 46 kg)
  • Klaudia Kurleto - 2 miejsce - 100m  - Mistrzostwa Uczniów Gimnazjów Strefy Wrocławskiej w LA
  • Natalia Pietroń - 3 miejsce 100m ppł - Mistrzostwa Uczniów Gimnazjów Strefy Wrocławskiej w LA
  • Natalia Pietroń - 2 miejsce 100mppł - Mistrzostwa Wrocławia Uczniów Gimnazjów w LA
  • Klaudia Kurleto - 2 miejsce 100m - Mistrzostwa Wrocławia Uczniów Gimnazjów w LA
  • Katarzyna Pożarycka - 3 miejsce 600m - Mistrzostwa Wrocławia Uczniów Gimnazjów w LA
  • Andrzej Kwak  - zakwalifikował się do finału etapu wojewódzkiego Olimpiady Geograficznej - WCDN, Gimnazjum nr 34
  • Szymon Byra - złoty medal na na turnieju otwartym w taekwon-do w Terracina (Włochy)
  • I miejsce na Międzygimnazjalnym Konkursie Form Teatralnych w Językach Obcych - inscenizacja dramatu FAUST J.W. Goethego
    Konrad Zając, Szymon Trepka, Ola Niemiec - odtwórcy głównych ról wyróżnieni jako najlepsi aktorzy konkursu
  • Zuzanna Kowalczyk - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej, karol Sak - udział - SP nr 17, Prywatne Gimnazjum Salezjańskie pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego
  • Klaudia Kurleto - 1 miejsce w  biegu na 60m i 1 miejsce w biegu na 300 m - Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików w Wałbrzychu
  • Natalia Pietroń- 9 miejsce w  biegu na 60m i 10 miejsce w biegu na 300 m - Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików w Wałbrzychu
  • Katarzyna Pożarycka - 6 miejsce w biegu na 600 m - Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików w Wałbrzychu
  • M.Gąsiorek-Pawlak - 6 miejsce w biegu na 1000 m - Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików w Wałbrzychu
  • K.Bartnik 600m - 10 miejsce w biegu na 600 m - Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików w Wałbrzychu
  • Aleksandra Dupla, Filip Łukowski, Wojciech Żaglewski - V miejsce w finale konkursu "Zawodowo wystartuj w przyszłość"
  • Antoni Filipkiewicz - II etap X Wrocławskiego Konkursu Matematycznego
  • Piotr Smuga, Andrzej Kwak i Jakub Mikołajewski - II etap konkursu Matematyka i Ekonomia
  • Grzegorz Aftowicz, Paweł Aftowicz (2d), Maciej Mamys (2a) - 3 miejsce w Gimnazjadzie  Strefy Wschód Wrocław w tenisie stołowym
  • Iga Chilimończyk (1A) i Weronika Grzesiowska (3A)- II Etap Olimpiady Języka Angielskiego
  • Klaudia Kurleto - 10 miejsce w biegu na 300 m - Mistrzostwa Polski Młodzików w Zielonej Górze

 Konkursy szkolne:

  • Szkolny konkurs o tytuł "Najlepszego Matematyka Gimnazjum nr 24 we Wrocławiu"
    I miejsce - Antoni Filipkiewicz (3a)
    II miejsce - Katarzyna Głogowska (3d) i Jakub Mikołajewski (2a)
    III miejsce - Mikołaj Nogal (2c)

  • Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych
    I miejsce - Marta Mazur, Weronika Grzesiowska, Konrad Zając - 3a
    II miejsce - Maks Mikołajów, Tomasz Sajbura, Krzysztof Turkoniak - 3b
    III miejsce - Patryk Wawrzykowski, Mateusz Kobusiński, Piotr Smuga - 3a

  • Etap szkolny X Wrocławskiego Konkursu Matematycznego
    I miejsce - Antoni Filipkiewicz (3a)
    II miejsce - Maksymilian Mikołajów (3b)
    III miejsce - Jakub Mikołajewski (2a) i Wojciech Żaglewski (3a).
  • Etap szkolny konkursu Matematyka i Ekonomia
    I miejsce – Piotr Smuga (3a)
    II miejsce – Andrzej Kwak (2a)
    III miejsce - Jakub Mikołajewski (2a) i Aleksandra Gleń (3d)
  • Szkolny konkurs ortograficzny:

    1 miejsce –Weronika Grzesiowska - kl.3a
    2 miejsce - Monika Leszczyńska - kl.3b
    3 miejsce – Karol Sak - kl.2a

  • Szkolny konkurs języka niemieckiego
    1 miejsce – Wiktoria Paciejewska 3e; Konrad Zając 3a
    2 miejsce – Karol Woźniak 3b
    3 miejsce – Klaudia Kurleto 2c; Marcel Jaśnikowski 2a

Rok szkolny 2013/2014

Konkursy pozaszkolne:

  • zespół uczniowski: Kuba Rzepczyński, Franciszek Wielkoszyński i Mikołaj Janiak (uczniowie z kl. 3c); Piotr Kwak, Konrad Zając (uczniowie z kl. 2a) oraz Maksymilian Mikołajów (ucz. kl. 2b) - I miejsce w Finale Wrocławia Ligii Robotów 2014
  • Klaudia Borowska, Karolina Kornecka i Kamila Nowaczyk kl. 3d - V miejsce w powiatowym konkursie "Zawodowo wystartuj w przyszłość"
  • Mateusz Wojtasiński - brązowy medalista Mistrzostw Polski w boksie, kategoria młodziki, do 43 kg
  • Natalia Kłak, Joanna Gawdan, Mateusz Łaś - udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Dolnym Śląsku – „Dolnośląskim szlakiem – cuda natury i architektury”
  • Karol Sak, Andrzej Kwak, Zuzanna Kowalczyk - VI miejsce w Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej - 2013/2014 pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego
  • Anna Sojka, 3e – III miejsce w wojewódzkim konkursie literackim "Wędrówki szlakiem wartości", zorganizowanym przez fundację „ Pax et Bonum”
  • Justyna Zdanowicz,  3c- wyróżnienie w III wojewódzkim konkursie  plastycznym „Sztuka smaku – kuchnia artystyczna”
  • Kacper Szymkowiak, 3c - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów
  • Konrad Zając, 2a - 3 miejsce w Konkursie Recytatorskim "Ubierz myśli w słowa" organizowanym przez Wrocławski Klub "Anima"
  • Weronika Grzesiowska, Szymon Trepka i Konrad Zając (2A) - I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie "Wędrówki przez Niemcy – przygoda z wiedzą" 
  • Szymon Trepka zajmując trzecie miejsce w biegu na 300m - Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików
  • Justyna Sikora - 10 miejsce w biegu na 600m kobiet- Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików
  • Marcin Gąsiorek-Pawlak- 10 miejsce w biegu na 600m - Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików
  • Dawid Marciniak 3B - 5 miejsce w biegu na dystansie 300m - Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów młodszych.
  • Mikołaj Konieczny 3A - 5 miejsce w biegu 1000m - Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów młodszych
  • Drużyna siatkówki chłopców - Rakowski Jędrzej, Cieśla Jan, Lasota Arkadiusz, Podsiadły Marcin, Dudek Daniel, Konieczny Mikołaj, Kasprzyk Mateusz, Wojdyła Jerzy, Pałaszewski Maciej, Szymkowiak Maciej, Zając Konrad - 3 miejsce w Gimnazjadzie Strefy Wschód Wrocławia
  • Andrzej Kwak 1A - stypendium w ramach Dolnośląskiego  Programu Stypendialnego
  • Klaudia Borowska, Karolina Kornecka, Kamila Nowaczyk - praca zakwalifikowana do finału konkursu "Zawodowo wystartuj w przyszłość"
  • Jadwiga Haratym  2E, Justyna Sikora  1C, Wiktoria Rychlewicz  2C, Klaudia Kurleto  1C, Angelika Szklarz  1C, Natalia Krawczyk  1D, Aleksandra Syta  1E, Natalia Pietroń  1C, Magdalena Cebulak  2E, Dominika Krawczyk  2E - 5 miejsce na Mistrzostwach Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • Dawid Marciniak 3B - 7 miejsce w skoku w dal, 2 miejsce w sztafecie 4x100m - Mistrzostwa Makroregionu Młodzików we Wrocławiu

Konkursy szkolne:

  • II edycja konkursu „Z mapą za pan brat” – I miejsce i tytuł Mistrza mapy otrzymał Piotr Kwak.
  • Szkolny Konkurs Wiedzy o Niemczech:
    I miejsce - Weronika Grzesiowska, Szymon Trepka, Konrad Zając - 2a;
    II miejsce - Aleksandra Jurewicz, Karol Bojdo, Jerzy Wojdyła - 3a;
    III miejsce - Wiktoria Kruszewska, Marta Winkowska - 2b;

Rok szkolny 2012/2013

Konkursy pozaszkolne:

  • Marta Mazur (1A) - I miejsce w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Przyroda w moim mieście" zorganizowanym przez SP 93
  • Jakub Majkowski - II miejsce w Konkursie multimedialnym "Szlakiem wartości człowieka"
  • Justyna Zdanowicz, Marcelina Sypniak - I miejsce w konkursie plastycznym "Papierosy, alkohol, narkotyki - utracone możliwości"
  • Janek Bielański, Kuba Formusiewicz, Mateusz Kobusiński, Ola Kozłowska, Piotrek Kwak, Filip Łukowski, Magda Rożkowicz, Ola Szczerbicka, Bartek Szewczyk, Konrad Zając, Wojtek Żaglewski - I miejsce w Językowym Konkursie Małych Form Teatralnych - inscenizacja legendy wrocławskiej "Dzwon Grzesznika"
  • Michał Komorowski, Igor Kaczmarek - I miejsce w Lidze Robotów (Wrocław Północ - grupa A), konkurs zorganizowany pod patronatem Instytutu Inwentyki we Wrocławiu
  • Justyna Zdanowicz (2c) - II miejsce w IX Międzygimnazjalnym Konkursuie Informatycznym "Moje wakacje" - w kategorii praca graficzna
  • Agnieszka Kotulska - 2 miejsce w konkursie plastycznym "Gerhart Hauptmann na nowo odkryty - oczami młodych artystów"
  • Anna Myszkier - II etap Olimpiady z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
  • Maciej Głowacki - I miejsce w konkursie "Czy znasz swoje prawa?" zorganizowanym przez Wydział Zdrowia UM
  • Grzegorz Wójcik - III miejsce w konkursie "Czy znasz swoje prawa?" zorganizowanym przez Wydział Zdrowia UM
  • Anna Myszkier - II etap konkursu Zdolny Ślązak z j. angielskiego
  • Marcelina Kuś - zakwalifikowała się do etapu finałowego Maratonu Matematycznego organizowanego w ramach DFN
  • Michał Komorowski - II miejsce w zawodach ze strzelania z broni pneumatycznej organizowanych w ramach DFN
  • Tobert Turkoniak, Patryk Grzelak, Klaudia Tusińska - I miejsce w konkursie "Rozwiń skrzydła" zorganizowanym przez Studencki Klub Lotniczy Politechniki Wrocławskiej
  • 3 miejsce chłopców w piłce nożnej - finał Wrocławia
  • 3 miejsce chłopców w piłce siatkowej plażowej - finał Wrocławia
  • Dawid Marciniak - 2 miejsce w skoku w dal, Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików
  • Dawid Marciniak - 3 miejsce w skoku w dal, Wrocławska Olimpiada Młodzieży
  • Mikołaj Konieczny - 4 miejsce w biegu na 1000m, Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików

Konkursy szkolne:

  • Najlepszy Matematyk Gimnazjum Nr 24 - rok szk.2012/2013
    I MIEJSCE - Mateusz Szymkowiak klasa 3b
    II MIEJSCE - Grzegorz Dzikowski klasa 3a
    III MIEJSCE - Adrianna Kaim klasa 2c
  • "Mistrz Mapy" - Patryk Jaworski klasa III d

Rok szkolny 2011/2012

Konkursy pozaszkolne:

  • Michał Komorowski - Zdrowy człowiek w zdrowym środowisku (konkurs pod patronatem Akademii Madycznej) - IV miejsce, wyróżnienie
  • Alicja Gustowska - II etap konkursu Zdolny Ślązak, część matematyczno - fizyczna
  • Justyna Zdanowicz (1c) - I miejsce w VIII Międzygimnazjalnym Konkursuie Informatycznym "Moje wakacje" - w kategorii praca graficzna
  • Justyna Zdanowicz (1c) - I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Drogą, ulicą, aleją" (Konkurs ZSP we Wrocławiu)
  • Bartłomiej Geciów (3a) - II miejsce w międzygimnazjalnym konkursie "Prawa człowieka"
  • Alicja Gustowska, Alicja Grzesiowska, Katarzyna Wysocka (3d) - udział w drugim etapie Konkursu "Ojczyzna Polszczyzna"
  • Jakub Majkowski - II etap Zdolny Ślązak Pólfinał Olimpiady j. angielskiego dla gimnazjalistów
  • Alicja Gustowska - II etap konkursu Zdolny Ślązak z j. angielskiego
  • Wyróżnienie w IV Językowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych
  • Patrycja Dymnicka (3d) - 2 miejsce w konkursie piosenki bożonarodzeniowej
  • Patrycja Dymnicka - 4 miejsce w XI konkursie wojewódzkim piosenki niemieckiej
  • Patrycja Dąbrowska, Kaja Cebulak, Natalia Świstak, Klaudia Smolarek, Joanna Ucińska, Ola Kostka, Pola Dziemidowicz, Anna Sojka, Patrycja Chalicka - I miejsce w Strefie Wschód Wrocław, IV miejsce w Finale Wrocławia
  • Kotomska, Katarzyna Chryc, Anna Sojka, Patrycja Chalicka, Karolina Podemska, Wiktoria Ziółkowska, Kinga Nowicka, Zuzanna Kwaśniak, Ola Wieteska, Oliwia Sierpina - Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Siatkówce Dziewcząt w kategorii Młodziczek UKS Tabasco Wrocław, IV miejsce wśród drużyn z Dolnego Śląska
  • Patrycja Dąbrowska, Kaja Cebulak - V miejsce we Wrocławiu Siatkówka Plażowa
  • Dawid Marciniak (1b) - 1 miejsce w skoku w dal : Mistrzostwa Wrocławia Indywidualnych Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Uczniów Gimnazjów; 5 miejsce w skoku w dal: Mistrzostwa Strefy Wrocławskiej Indywidualnych Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Uczniów Gimnazjów; 16 miejsce w skoku w dal: Finał Dolnośląski Indywidualnych Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Uczniów Gimnazjów
  • Klaudia Gogol (2d) - 2 miejsce w biegu na 100m: Mistrzostwa Wrocławia Indywidualnych Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Uczniów Gimnazjów; 1 miejsce w biegu na 300m: Mistrzostwa Strefy Wrocławskiej Indywidualnych Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Uczniów Gimnazjów; 6 miejsce w biegu na 300m: Finał Dolnośląski Indywidualnych Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Uczniów Gimnazjów
  • Natalia Robak (2a) - 3 miejsce w skoku w dal: Mistrzostwa Wrocławia Indywidualnych Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Uczniów Gimnazjów
  • Aleksandra Kozłowska (2e) - 4 miejsce w skoku w dal: Mistrzostwa Wrocławia Indywidualnych Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Uczniów Gimnazjów; 4 miejsce w skoku w dal: Mistrzostwa Strefy Wrocławskiej Indywidualnych Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Uczniów Gimnazjów; 13 miejsce w skoku w dal: Finał Dolnośląski Indywidualnych Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Uczniów Gimnazjów

Konkursy szkolne

  1. Szkolny Interdyscyplinarny Konkurs o Liczbie Pi. Pierwsze miejsce zajęli:
    - w kategorii - sztuka - Daniel Musiał 1c
    - w kategorii - informatyka - Karolina Dziurman 3a
    - w matematyce - Dominika Jastrzębska 3b
  2. Matematyka i Ekonomia
    I miejsce - Aleksandra Krawczyk 3d
    II miejsce - Bartłomiej Geciów 3a
    III miejsce - Eryk Muzeja 3b
  3. Szkolny Konkurs o Tytuł Najlepszego Matematyka G 24
    I miejsce - Aleksandra Krawczyk 3d
    II miejsce - Marcelina Kuś 1c
    III miejsce - Eryk Muzeja 3b
  4. Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
  5. Z mitologią za pan brat
  6. Konkurs recytatorski "Pan Tadeusz"

Rok szkolny 2010/2011

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Turystycznej
Wyróżnienie w konkursie "Przyroda wokół nas"
II miejsce w VII Międzygimnazjalnym Konkursie Informatycznym
III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie o Ruchu Drogowym
Stypendysta wrocławskiego "Uczniowskiego Programu Stypendialnego"
IV miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w finale wrocławskim
I miejsce w strefie Wschód w piłce siatkowej dziewcząt
V miejsce w piłce nożnej chłopców - strefa Wrocław
I miejsce w piłce nożnej chłopców - strefa Wschód
Wyróżnienie w konkursie recytatorskim poezji niemieckiej.

Rok szkolny 2009/2010

IV miejsce w V Międzygimnazjalnym Konkursie "Tajemnicze i dziwne miejsca w naszym regionie"
I miejsce na Przeglądzie Kabaretów "Obciach"
II miejsce ucznia klasy drugiej w Konkursie Wiedzy o Lwowie i Kresach Wschodnich
Drużyna gimnazjum zdobyła tytuł finalisty w konkursie "Matematyka i ekonomia"
Wyróżnienie w konkursie "Chemik Gimnazjalista".
III miejsce w kategorii piosenki w ogólnopolskim konkursie "JA - KREATOR PRZYSZŁOŚCI"
Finaliści II Wrocławskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego
Wyróżnienie w konkursie plastyczno - językowym JĘZYK-OBRAZ-HUMOR
II miejsce w kategorii gimnazjów na Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Językach Obcych
VI miejsce w międzyszkolnych zawodach w piłce nożnej - Finał Wrocławski.
Wyróżnienie w międzygimnazjalnym konkursie wiedzy o zdrowiu "Zdrowie szansą na sukces".
Stypendysta wrocławskiego "Uczniowskiego Programu Stypendialnego".

Projekt MaGiA  

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku:
   

Polecamy  

   

Librus  

   

Polityka cookies  

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na zapis cookies w Twojej przeglądarce. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.