KAPITUŁA w składzie:
- Paweł Kaczmarek
- Joanna Wilczek-Lewandowska
- Łucja Rokita
spośród  15 uczniów zgłoszonych z klas I- III postanowiła wręczyć Nagrody imienia Janusza następującym uczniom:

• ANI KORCZ, ucz. kl. 1 e- za wytrwałość, pracowitość oraz wspieranie innych
  • DAWIDOWI JAKUBCZAKOWI, ucz. kl. 2 c- za pracę nad sobą i ujawnienie talentu tanecznego
  • PATRYKOWI GRZELAKOWI, ucz kl. 2 c- za pomaganie innym i pielęgnowanie licznych pasji
  • JUSTYNIE LORENC, ucz. kl. 3 b- za działalność charytatywną, przełamywanie własnych barier
  • ROBERTOWI TURKONIAKOWI, ucz. kl. 3 e- za bezinteresowność w pomaganiu innym oraz pielęgnowanie pasji.
  • Ponadto decyzją Kapituły przyznano wyróżnienie ucz. kl. 1 b MARCINOWI DERZE- za pracę nad sobą i poprawę zachowania.

Wręczenie Nagród imienia Janusza Korczaka odbyło się w dniach: 27. 06. 2013 r. (pożegnanie kl. III) i 28. 06. 2013 r. (pożegnanie kl. I i II ). Wyróżnienie Marcinowi Derze wręczyła Kapituła osobiście w klasie 1 b na spotkaniu z wychowawcą i Rodzicami w dn. 28. 06. 2013 r..