Przez dwa tygodnie października zbieraliśmy cebulki. Zgromadziliśmy 114 cebul!

Nasi wolontariusze oraz wielu chętnych uczniów postanowili w  Dzień Edukacji Narodowej posadzić  żonkile. Nie zabrakło  nauczycieli. Niestety jedyną przeszkodą naszego celu była aura i nieznośnie padający deszcz. W trosce o zdrowie zasadziliśmy tylko część żonkili, a resztę cebul  posadziliśmy końcem października. Mamy nadzieję, że cebulki dane od serca, ucieszą wiosną nasze oczy, gdy zakwitną na Polu Nadziei G24.

Dorota Ratuszniak

  • 578PN1 Copy
  • 578PN2 Copy
  • 578PN3 Copy
  • 578PN4 Copy
  • 578PN5 Copy
  • 578PN6 Copy
  • 578PN7 Copy
  • 578PN8 Copy
  • 578PN9 Copy

Projekt MaGiA  

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku:
   

Polecamy  

   

Librus  

   

Polityka cookies  

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na zapis cookies w Twojej przeglądarce. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.